ADMIN

Dr. Vladimír Tuka, MCC (ICF)

Váš průvodce na cestě k mistrovství


Partner & CEO v NeuroLeadership s.r.o.

Založil a od roku 2006 úspěšně vede školu koučů Results Coaches v ČR a SR.

Dr. Tuka působil více než deset let v československé diplomacii a z toho více než 4 roky na stálé misi při OSN v Ženevě. Po této zkušenosti absolvoval roční výcvik na prestižní francouzské škole Ecole Nationale d’Administration. Zakládal a vedl makléřskou společnost v pojišťovnictví. Pracoval na top / seniorních manažerských pozicích v pojišťovnách Gerling, Kooperativa a ČSOB Pojišťovna.

Kouč s nejvyšší certifikací v ČR a SR

Jako jediný v ČR a jeden z méně než 750 lidí na celém světě získal nejvyšší certifikaci Master Certified Coach (MCC) u mezinárodní federace koučů.

Dr. Tuka odkoučoval více než 3500 hodin zejména s exekutivními klienty na pozicích manažerů, top manažerů a jednatelů firem. Mezi jeho klienty se řadí top manažeři velkých českých i mezinárodních společností a vlastníci firem z ČR i zahraničí.

První Čech, který získal certifikát v oboru Neuroscience Leadership na Middlesex University v Londýn

Doktorský titul získal na právnické fakultě Univerzity Karlovy a je také zatím jediným českým absolventem postgraduálního studia neuroleadershipu na Midlessex University v Londýně.

Master trenér, facilitátor a zakladatel školy koučů Results Coaches

Dr. Tuka vzdělává kouče, manažery a další profesionály zejména v koučovacích a leadership dovednostech.
Je vyhledávaným facilitátorem a odborníkem na vedení týmových workshopů ve firmách i v otevřených kurzech a odborných fórech.

Reference:

„Potřeboval jsem připravit na novou pozici ředitele hotelu. Současně jsem hledal další cestu k osobnímu rozvoji. Měl jsem pocit, že se v poslední době nic moc nového neučím. Naučil jsem se souvislosti mezi činností mozku a mezilidskými vztahy. Získané poznatky byly pro mne opravdu revolučními informacemi, které dodnes používám. Vláďo, cením si Vás pro Vaši vysokou profesionalitu při všech našich setkáních. Vždy jste mluvil jasně, srozumitelně a pečlivě vysvětloval odpovědi na mé otázky. Nebylo těžké Vám po krátkém čase plně důvěřovat, a proto rozebírat detailně všechny záležitosti otevřeně.”

Zdeněk Kovařík

„Cítil jsem u sebe obecnou stagnaci a hledal jsem nový impuls. Pochopení sebe sama i poznání, že nezáleží, jaký jsem teď či jaký jsem byl. Důležité je, jaký chci být. Poznal jsem také, že to je dřina :-). Byl skvělým průvodcem v sebepoznání. Od počátečního nadšení z nových vědomostí jsem si prošel také stádiem frustrace z toho, co vše bych radši býval dělal v minulosti jinak. Pokračoval jsem smířením sám se sebou a s definicí jasných cílů v profesním a rodinném životě a v oblasti svého osobního rozvoje. Tyto cíle jsme postupně naplňovali.”

Jan Halík

„I wanted to be able to stop being afraid to make tough decisions in my life. I learned or re-learned so much about myself through our work together. The experience of working with a coach is different for everyone but I highly recommend working with Vladimir because it was one of the best learning experiences of my life. He showed me that I, like all if us, already had the answers. It was just a matter of recognizing it.”

Tonya Graves

Chcete i Vy vykročit na svoji vlastní cestu mistrovství s Vladimírem Tukou?

Zvolte cestu, která je pro vás ta pravá: