ADMIN

KOUČ

Chci si doplnit (re)kvalifikaci

Chcete si rozšířit a nebo doplnit svou kvalifikaci? Chcete se stát koučem? Máte zájem o rekvalifikaci?

Chcete-li změnit svou kariéru a stát se koučem, nebo jen doplnit své znalosti o koučovací dovednosti, toto je pro vás vhodný studijní program. Je krátký, intenzivní a efektivní. Vychází z mnohaletých zkušeností, které jsme získali za posledních 17 let, a opírá se o výzkumy na poli neurověd, tedy proč náš mozek pracuje tak, jak pracuje, a co potřebujeme znát a dělat pro to, abychom sami sobě a našim klientům pomohli si ze svého mozku udělat toho nejlepšího přítele.

Vaše uplatnění: uplatnění naleznete nejen jako interní kouč v korporacích, zejména však významně vzroste vaše konkurenceschopnost na trhu práce. Absolvováním tohoto studijního programu získáte též cenný doplněk pro vaši psychologickou či poradenskou praxi.

12 týdnů, certifikovaný kurz koučinku garantovaný JUDr. Vladimírem Tukou (MMC/ICF), který je navíc akreditovaný MŠMT Tento kurz vedou
ACC a RCC koučové


NEJBLIŽŠÍ TERMÍN:

18. 1. 2018

Přihláška ke studiu

39 500 Kč (s DPH)

V případě platby po zahájení
programu cena 44 900,- (bez DPH)

BRAIN BASED COACH

Chci být profesionálním koučem a vydat se na cestu mistrovství v koučinku

Mezinárodně uznaný studijní program, jehož úspěšným absolvováním získáte kompletní know-how potřebné pro vybudování vaší koučovací praxe. Budete mít hluboké znalosti v oblasti koučovacích dovedností na úrovni certifikace ACC, jejímž držitelem je pouze cca 10 000 koučů po celém světě, a podporu naší školy na vaší cestě za tímto úspěchem.

Vaše uplatnění: jako mezinárodně certifikovaný odborník budete vyhledávaným partnerem v oblasti exekutivního koučinku (manažeři a špičkoví pracovníci firem, sportovci a další profese). Stanete se též součástí naší sítě results koučů, které jako škola významně podporujeme v jejich kariéře a cestě k mistrovství v oblasti koučinku, a to například formou následného vzdělávání a mentorinku k vaší praxi od našich nejlepších koučů.

Pokud již teď víte, že chcete získat certifikaci ACC u ICF, doporučujeme vám zakoupit zvýhodněný balíček
Cesta k certifikaci ACC

18 týdnů, program akreditován International Coach Federation Tento kurz vede MCC kouč


NEJBLIŽŠÍ TERMÍN:

22. 2. 2018

Přihláška ke studiu

119 900 Kč (s DPH)

KURZY PRO PROFI KOUČE

Jsem profesionálním koučem a chci se dál rozvíjet na mé cestě mistrovství v koučinku.

Působíte již nějakou dobu jako profesionální kouč a chcete získat další techniky a nástroje pro práci s vašimi klienty? Máte již velmi dobře osvojený koučovací proces a nastal čas se posunout na další úroveň koučování? Čeká vás první týmový nebo exekutivní koučink a chcete se na něj velmi dobře připravit? Potřebujete získat hodiny mentorinku koučů potřebné pro zisk certifikace u Mezinárodní federace koučů?

Pak se podívejte na naši nabídku následného vzdělání pro profesionální kouče. Jako jedni z mála v ČR nabízíme Program mentorinku koučů, kde získáte potřebné hodiny mentorinku pro certifikaci u ICF. V naší nabídce najdete také Trénink týmového koučování, kde se naučíte, jak efektivně koučovat týmy a facilitovat týmová jednání nebo workshopy, či Trénink exekutivních koučů, kde se naučíte, jak dobře nastavit vztah s vašimi firemními klienty a jejich nadřízenými a jak s takovými klienty následně dobře pracovat.

Krátké kurzy
akreditované u ICF


Více informací najdete zde
Možnosti financování studia


Ke všem studijním programům poskytujeme několik druhů financování. Vybrat si můžete z běžné jednorázové platby převodem na účet, nebo své studium můžete financovat postupně pomocí splátek. Ve výjimečných případech poskytujeme také slevu. U studijního programu Kouč je možnost úhrady školného Úřadem práce ČR.Co o studiu říkají naši další absolventi?


Proč studovat právě u nás?


  • Kurzy vedené jediným MCC koučem v ČR a SR
  • Tým odborníků, kteří vás provedou nejen vaším studiem, ale i následným vstupem na trh koučů
  • Profesionální a zároveň přátelská atmosféra
  • Zcela individuální přístup ke každému dle jeho potřeb
  • Maximální podpora během, ale i po skončení studia
  • Stabilní zázemí úspěšné školy koučů
  • Financování studia na míru pro každého