ADMIN

Kdo jsme


„Jsme ti, kteří věří, že se každý může stát mistrem svého života!“


Věnujeme se výchově koučů již více než 10 let. Naši školu založil Dr. Vladimír Tuka, který je v současné době jediný kouč v ČR, který získal nejvyšší stupeň renomovaná certifikace Master Certified Coach u Renomovaná federace koučů (ICF). Tento stupeň certifikace zatím obdrželo pouze 730 lidí na celém světě a Vladimír je jedním z nich.


Od roku 2007, kdy byla česká a slovenská pobočka otevřena, prošlo pod vedením Dr. Tuky našimi studijními programy téměř tisíc absolventů (jak koučů, tak manažerů), z nichž mnozí se dnes pyšní vysoce prestižními ohodnoceními a respektovanými koučovacími praxemi.


Při výuce nad rámec získání kvalitních koučovacích dovedností klademe maximální důraz na:


  • budoucí uplatnění našich absolventů v praxi (profese kouče vyžaduje mnohem více, než jen mít touhu pomáhat lidem kolem sebe, podpořenou několika hodinami "tréninku" koučovacích dovedností)
  • naši absolventi zvládají díky propracovanému a lety odzkoušenému systému výuky koučovat své klienty dle standardů ICF
  • naši absolventi jsou připraveni stát se v této oblasti úspěšnými podnikateli, klíčovými zaměstnanci HR oddělení, ale i lektory, trenéry a facilitátory
  • naší vizí je stát se vašimi partnery ​a průvodci po vaší cestě k mistrovství ​v oblasti profesionálního koučování


Kvalitu a praktickou využitelnost našich studijních programů dokládá také to, že jsme pod značkou NeuroLeadership pravidelně zváni do českých i zahraničních firem, abychom naše studijní programy přenesli do světa korporací, a napomáhali tak rozvoji dobrých lídrů ve skvělé.


V létě 2017 jsme pro Vás pořádali Letní školu seberozvoje. Podívat se na uplynulé akce můžete ZDE na našich stránkách. Nyní se můžete těšit na další plánované akce, které Vám co nejdříve představíme.
Vedení školy


Realizační tým


Trenérský týmMapa RCS: Thunovská 179/12

Kontakty


Results Coaches
(NeuroLeadership s.r.o.)
Thunovská 179/12
118 00 Praha 1 - Mála Strana

IČ: 28515552
DIČ: CZ28515552
Zapsána v obchodním rejstříku vedeného Městským obchodním soudem v Praze, oddíl C, spisová značka 147245.

Můžete nás také kontaktovat
emailem info@resultscoaches.cz
nebo telefonicky +420 775 730 886Fotogalerie